Bet365 stávková kancelária

Bet365 stávková kanceláriaWembley a možný návrat do majstrovského turnaja sa chystali do Millwallu, ktorý si udržal svojich severných súperov za sebou, aby si rezervovali svoje miesto v play-off finále League One.Strana Phil Parkinsona prišla krátka a dokázala, že nedokázala Bet365 dosiahnuť druhý gól, ktorý by zanechal Millwall nervozitu a len kopol lopty oddeľujúcej strany. “Som hrdý na svojich hráčov,” povedal tichý hovorca manažéra Millwallu, Neil Harris. “Dve nohy proti Bradfordovi a Philovej strane budú vždy náročné, vždy budú ťažké a sme najvyšším zásuvkou.” Kluby sa zaoberajú poklesom tržieb turniketu v šoku futbalovej ligy Čítajte viac

Strana Harris rozoslal víťaza 3-1 na úteku Valley Parade minulú nedeľu nezmenený, zatiaľ čo Bradford bol opäť nútený robiť bez defenzívneho rocku Reece Burke a vydržať obchodník James Hanson, s dvojicou vedľa zranenia.Maskovaný Billy Clarke sa dostatočne zotavil z Bet365 zlomeniny lícnej kosti, aby sa spojil s Jamie Proctorom vpredu. Dosahujúci 46 gólov medzi nimi zatiaľ v tejto sezóne, Steve Morison a Lee Gregory boli zdrojom neustáleho mučenia v prvej polovici pre Bradford obranu a to nebolo prekvapenie, keď sa spojili prelomiť zablokovanie.

Morison slalomed prostredníctvom niekoľkých chýbajúcich problémov pred posunutím lopty na Gregory, ktorý zasadil do spodného rohu z 18 yardov, aby to 4-1 na agregáte. “Som pre nich potešený,” povedal Harris. “Dvaja z nich boli v tíme v talismanoch a je zrejmé, že budete mať úspech, potrebujete hráčov, ktorí dosiahli ciele.” V prvom polčase, v ktorom dominoval Millwall, boli Bradford z veľkej časti znížené na nádejné prechádza z bokov do nápadnej haldy v tvare Hansona v opozičnej penalizačnej oblasti a bolo to z takého pohybu, že sa nakoniec chytili záchrannú línku.Tesne pred prestávkou potreboval Proctor druhý pokus poraziť Jordana Archera pred Bet365 konverziou dodávky Kyel Reid z ľavice. Stály neskôr, útočník premárnil slávnu príležitosť na ďalšie ticho hlúpe Millwall podporu, neúspešne sa pobaviť, keď čisté cez cieľ. “Boli sme klinickejší ako my v trestnom boxe a okolo neho,” povedal Parkinson, ktorý tiež cítil, že rozhodca nechal doma dav ovplyvniť ho. “V konečnom dôsledku to nás stálo.” Vnímali sme, že kravatový impulz posunul v ich prospech, to bol Bradford, ktorý začal druhú polovicu na vzostupe, ale Millwall, ktorý pokračoval v vytváraní šancí. Po prvé, Jimmy Abdou bláznil po zlom obrannej hlavičke od Rory McArdle, potom neoznačený Byron Webster narazil hlavičku z rohu, keď bodovanie vyzeralo jednoduchšie.Keďže hodiny prechádzali, Bet365 stavkovanie každá chýbajúca príležitosť Millwall opustila svojich súperov, ktorí sa držali niečoho, čo pripomína nádej, ale akokoľvek to bolo zrejmé. Náhradník Bradforda Tom Thorpe bol určite opustený po tom, čo bol zamietnutý bodový kop za to, čo vyzeral ako očividný výlet na okraji oblasti. Jeho želanie padlo na hluché uši, podobne ako komediálne márne povzbudzovanie fanúšikov štadióna pre extrémnych fanúšikov Millwallu, aby zostali mimo ihriska pri poslednom píšťale. “Boli skvelí,” povedal Harris z domácich Bet365 fanúšikov. “Atmosféra bola elektrická, bola nepriateľská a to je presne tak, ako ju chcete.”